Mikropigmentacja włosów – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Mikropigmentacja włosów – dlaczego warto się na nią zdecydować?

18 lutego, 2020 0 By Rocket MED

Słyszałeś o mikropigmentacji włosów? Nie wiesz, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Zajrzyj w takim razie do poniższego tekstu. Prezentujemy w nim kilka powodów, które mogą pomóc Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i podjąć ostateczną decyzję.

 

Wsparcie ze strony specjalistów

 

Decydując się na mikropigmentację włosów zapewniamy sobie wsparcie ze strony najlepszych fachowców. Klinka SMP nie dość, że dba o każdy detal oraz komfort klientów podczas zabiegów, jak i tuż po ich zakończeniu, to jeszcze oddaje nas w ręce wykwalifikowanej specjalistki. Oddając się w jej ręce, możemy być pewni, że mikropigmentacja przebiegnie bezproblemowo i zakończy się sukcesem. Aby sprawdzić, na co dokładnie możemy liczyć w klinice SMP, warto zajrzeć na stronę https://klinikasmp.pl/.

 

Sposób na walkę z wypadaniem włosów

 

Z wypadaniem włosów boryka się bardzo wielu panów i to w różnym wieku. Czasami łysienie dosięga panów w średnim wieku, lecz prowadzenie nieodpowiedniego trybu życia, stres, czy zła dieta, mogą doprowadzić do wypadania włosów nawet u młodych mężczyzn. To na tyle poważny problem, że wielu panów popada w kompleksy, traci pewność siebie, a nawet wpadają w depresję. Jednak warto wiedzieć, że życie w wysoko rozwiniętym świecie ma swoje zalety i jedną z nich jest  mikropigmentacja włosów, czyli nic innego, jak tatuaż medyczny imitujący krótko ostrzyżone włosy. Co ważne, decydując się na taki zabieg, uzyskujemy naturalny efekt, co oznacza, że nawet nie zauważymy różnicy pomiędzy naturalnym włosami a tymi, które zostaną nam „domalowane” tatuażem medycznym.

 

Stuprocentowa skuteczność

 

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy oferowany przez klinikę SMP jest mało inwazyjnym zabiegiem, za to bardzo skutecznym. Co więcej, pigmentacja jest procedurą prawie bezbolesną, gdyż tatuaż imitujący włosy osadzony jest płytko pod skórą, więc nie ma konieczności wykonywania głębokich iniekcji. Za to efekty, jakie otrzymujemy, robią wrażenie. Warto w tym miejscy wspomnieć, że sami możemy wybrać kolor pigmentów. Oferowana nam jest szeroka paleta odcieni pigmentu, co sprawia, że możemy liczyć na bardzo naturalny efekt, który będzie dopasowany do naszego koloru włosów, czy skóry. Cały proces wykonywania tatuażu skóry głowy zamyka się w kilku sesjach, po których znów możemy cieszyć się dobrym wyglądem. To szybko zaowocuje lepszym samopoczuciem, czy wyższą samooceną.

 

Brak zagrożenia dla naszego zdrowia

 

Warto również wspomnieć, że tego typu zabiegi nie stanowią żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia. Trafiamy pod opiekę wykwalifikowanej specjalistki, która przeprowadziła wiele tego typu zabiegów. Ma bogate doświadczenie w tym, co robi, ale nie tylko, ponieważ korzysta z najwyższej jakości aparatury, która ułatwia poprawne przeprowadzanie sesji. Warto również wspomnieć, że klinika stosuje tylko pigmenty najwyższej jakości. Oznacza to, że nie musimy martwić się o swoje zdrowie, tutaj specjaliście dokładają starań, by nam pomóc, a nie szkodzić.