Leczenie kanałowe na jednej wizycie? W Impladent to możliwe!

Leczenie kanałowe na jednej wizycie? W Impladent to możliwe!

31 lipca, 2022 0 By Rocket MED

 

Leczenie kanałowe jest konieczne w momencie, gdy miazga zębowa, czyli nerw i naczynia krwionośne we wnętrzu zęba, znajdują się w stanie zapalenia nieodwracalnego. Najczęściej do stanu zapalnego dochodzi na skutek nieleczonej próchnicy. Leczenie kanałowe jest również alternatywą dla usunięcia zęba w takich przypadkach, jak: pęknięcia lub złamania, wielokrotne zabiegi wykonywane na zębie, rozwój bakterii beztlenowych czy zaawansowane zapalenie tkanek otaczających korzenie zęba (tkanki okołowierzchołkowe). Zabiegi endodontyczne można przeprowadzić zarówno u dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Miazga zęba jest bogato unerwiona przez co w przeszłości ból związany z tym zabiegiem był niezwykle dotkliwy i wiązał się z wielokrotnymi wizytami w gabinecie dentystycznym. Współcześnie leczenie kanałowe pod narkozą jest powszechnym zabiegiem, który oszczędza pacjentowi mnóstwa stresu i bólu, a dentyście pozwala na dokładną i niezakłóconą pracę. W Impladent lekarze dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzić leczenie kanałowe na jednej wizycie i sprawić, aby na twarzy pacjenta zagościł szeroki uśmiech.

Leczenie kanałowe na jednej wizycie w Impladent

Przeprowadzane w Impladent leczenie kanałowe odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki któremu jest ono zupełnie bezbolesne, a dzięki troskliwej opiece lekarskiej może być ono zaskakująco miłym doświadczeniem. W czasie zabiegu stosowane jest laserowe leczenie kanałowe, które pozwala pozwala efektywnie oczyścić kanały z zapalnej tkanki, która powodowała nieznośny ból. Doświadczeni specjaliści endodoncji starają się, aby przeprowadzić leczenie kanałowe na jednej wizycie, trzeba jednak pamiętać, iż każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnej konsultacji. Nie zmienia to jednak faktu, iż w Impladent leczone są nawet najcięższe przypadki, którym pomóc może jedynie leczenie kanałowe. Gdańsk i okolice to nie jedyne miasta, z których można przyjeżdżać na zabieg – mile widziani są pacjenci z całego kraju.

Bezbolesne i skuteczne leczenie kanałowe pod narkozą

Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywany jest sprzęt najnowszej generacji, który gwarantuje pacjentowi perfekcyjne efekty, o które warto zawalczyć, ponieważ często ostatnią deską ratunku przed wyrwaniem zęba jest właśnie leczenie kanałowe. Pod narkozą nie odczuwa się bólu, a cały zabieg odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Warto zaznaczyć, iż w Impladent ząb nie jest zatruwany – do usunięcia tkanki zapalnej stosowane jest laserowe leczenie kanałowe, które pozwala skutecznie oczyścić ząb. Zabieg przeprowadzany jest w jednym z siedmiu gabinetów wyposażonych w światowej klasy mikroskopy zabiegowe Carl Zeiss, które gwarantują perfekcyjną precyzję. Ponadto leczenie kanałowe pod narkozą odbywa się z pomocą narzędzi ultradźwiękowych oraz jednorazowych narzędzi niklowo – tytanowych, aby zagwarantować jak najwyższy poziom usługi. Leczenie laserowe – Gdańsk to jedno z miast, gdzie przeprowadzane są zabiegi przez wyspecjalizowanych dentystów z kliniki Impladent.

Leczenie kanałowe Gdańsk – Impladent to klinika na światowym poziomie!

Impladent to światowej klasy klinka stomatologiczna, w której pracują wykwalifikowani, doświadczeni lekarze. Ich kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty- każdy z nich to specjalista w swojej dziedzinie. W klinice pracuje grono dentystów, którzy z powodzeniem przeprowadzą nawet leczenie kanałowe na jednej wizycie zalecane pacjentom, którzy przyjechali z daleka lub mimo znieczulenia odczuwają wyjątkowy stres psychiczny związany z zabiegiem. Zęby, które przeszły leczenie kanałowe (m.in. laserowe leczenie kanałowe) zabezpieczone są szczelną odbudową korony. Światowy poziom leczenia i tysiące uratowanych zębów – takie właśnie efekty daje przeprowadzane w impladent leczenie kanałowe – Gdańsk i zwiedzanie miasta może być dodatkową zaletą wizyty. Więcej szczegółów można przeczytać na stronie: https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/leczenie-kanalowe/