5 powodów, dla których powinieneś wziąć pod uwagę przeszczep włosów

5 powodów, dla których powinieneś wziąć pod uwagę przeszczep włosów

1 października, 2019 0 By Rocket MED

5 powodów, dla których powinieneś wziąć pod uwagę przeszczep włosów

Masz problemy z włosami? A może szukasz skutecznego sposoby na leczenie łysienia? Przeszczep włosów może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zastanawiasz się, czy faktycznie to dobre rozwiązanie? Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych powodów, dla których przeszczep włosów to dobry wybór. Zapoznaj się z nimi, a może dzięki temu rozwiejesz swoje wątpliwości.

Skuteczne leczenie łysienia

Każdy z nas marzy o lśniących i pięknych włosach. Jednak z różnych przyczyn nie każdy z nas może taką czupryną się pochwalić. Co więcej, niektórzy nawet zmagają się z łysieniem. Nie należy to do najprzyjemniejszych przypadłości, ale warto wiedzieć, że istnieją skuteczne sposoby na leczenie łysienia i jedną z nich jest właśnie przeszczep włosów. Można o nim pomyśleć od razu, kiedy tylko łysienie da o sobie widoczne znaki lub wtedy, gdy inne metody zagęszczenia włosów nie podziałają.

Sposób na zagęszczenie włosów u każdego

Jeszcze kilka lat temu przeszczepy włosów zalecało się głównie panom. Obecnie medycyna bardzo się rozwinęła, a przeszczepy oferowane są już nie tylko mężczyznom, ale i kobietom. Tym samym każdy ma szansę na zagęszczenie włosów i walkę z łysieniem. Przeszczep włosów polecany jest jednakowo osobom borykającym się z łysieniem androgenicznym, łysieniem plackowatym czy łysieniem pourazowym. Jednak warto mieć też na uwadze, że przeszczep włosów może być pomocny w sytuacjach, gdy stracimy włosy pod wpływem urazów mechanicznych czy oparzeń.

Mało inwazyjny zabieg

Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że przeszczep włosów to mało inwazyjny zabieg. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Niektórych może przerazić czas jego trwania, gdyż zabieg zwykle trwa od 3 do nawet 8 godzin. Jednak czy precyzję i troskę o dobro pacjenta można przeliczać na godziny? Oczywiście, że nie nie! Specjaliści dokładają starań, by jak najdokładniej przeprowadzić zabieg i zapewnić pacjentom zadowalające efekty.

Zdrowa i bujna czupryna

Warto również wspomnieć, że osoby, które decydują się tego typu zabieg, w efekcie otrzymują zdrową i bujną czuprynę. Koniec z pustymi placami, czy zamartwianiem się o to, że łysienie postępuje. Dziki przeszczepowi można znów poczuć się dobrze w swojej skórze i cieszyć się pięknymi i ładnie wyglądającymi włosami.

Atrakcyjne ceny zabiegów

Przeszczepy włosów realizowane są prywatnie, co oznacza, że trzeba samodzielnie pokryć koszty zabiegów. Jednak wiele placówek rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego oferuje pomoc i wykonuje zabiegi po bardzo atrakcyjnych cenach.

 

więcej na : https://medmix.pl/